שורשים בביוב וצילום צנרת

האם שורשים יכולים לחדור לביוב? והאם ניתן לקטול שורשים בביוב?

 

באזורים בהם יש בניינים, בתים פרטיים, צמחייה ותיקה (בעיקר עצים עם שורשים חזקים) ותעלות ביוב אשר עוברות מתחת לקרקע יש סכנה ששורשי הצמחים יחדרו אל תוך הביוב. הפתרון היחידי שעומד על הפרק הוא: קטילת שורשים בביוב!

 

סתימות בביוב? ריח רע? שורשים בביוב?

שואלים את עצמכם מה הקשר?

 

חדירת שורשים לביוב היא בעיה מוכרת אשר יוצרת מעין "רשת"  שעלולה לגרום ללכלוך רב ולשומנים אשר נמצאים בביוב להידבק לשורשים ולגרום לסתימה. סתימות אשר נגרמות מחדירת שורשים לביוב עלולות לגרום למים עומדים שכאמור גורמים לזיהומים, בעיות בביוב ובצנרת הביתית ולריח לא סימפטי.  באם אין טיפול מסור בקטילת שורשים בביוב- הבעיה עלולה להתפשט ולגרום לנזק רב באזורים רבים יותר.

 

סימפטומים אשר מצביעים על כך שיש צורך בהסרת שורשים בביוב הוא סתימות במספר מקומות בבית, בבניין ואפילו בשכונה. הביוב מנקז את השפכים והמים אשר מוזרמים בשכונות שלמות, לכן אם הבעיה של חדירת שורשים בביוב אינה מטופלת על ידי אינסטלטור מקצועי היא עלולה להשפיע על עוד בניינים באזור ולהגיע להוצאות גדולות מאוד ולאי נוחות זמנית שכוללת ריח רע, הפסקות מים ועבודות תשתית.

 

קטילת שורשים בביוב כרוכה בהזמנת אינסטלטור שברשותו יש ביובית אשר יבצע טיפול מעמיק, יחדיר מצלמה מזערית אל תוך תעלות הביוב ויגלה באיזה מקום בדיוק ישנה חדירת שורשים לביוב. לאחר שהאינסטלטור גילה את מקור הבעיה, עליו להסניק זרם מים גבוה מאוד בעזרת הביובית ברמת השרון  בכדי לנקות ולפנות עד כמה שניתן את הפתח של הביוב בכדי שיוכל לרדת אל מעמקיו ולפעול להסרת שורשים בביוב. באם פעולה זו לא עזרה, האינסטלטור שואב כמות מים רבה מתעלת הביוב וכך מפלס לעצמו דרך להיכנס אל תוך הביוב ולקטול את השורשים.

 

לאחר קטילת השורשים בביוב האינסטלטור בקדימה מבצע שטיפת קווי ביוב אשר דואגת שהביוב יישאר נקי, וזרימת המים בו תיהיה תקינה בכל האזור ולאורך זמן רב.

 

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים