ניקוי שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב

 

סתימות שחוזרות על עצמן, הן סימנים מובהקים לשורשים הצומחים במערכת הביוב. לרוב אינסטלטור יבצע ניקוי שורשים בביוב באמצעות מוטות מברזל או ספירלה חשמלית שתופסת את קצות השורשים בצנרת ותולש אותם. פעולה זו הינה פסולה, היות ואם הצנרת נפגעה, פעולה  זו שהיא בשיטה ישנה,  עשויה לגרום לנזקים גדולים יותר. תלישה של שורש, עשויה לגרום לו להתעבות יותר, כך שהצנרת תיהרס ותקרוס, מה שיביא לקריסה כללית של מערכת הביוב ולהוצאות גדולות מאוד. גזע השורש, הוא חזק יותר מהצינור שנמצא ביוב ולכן, יש לחתוך אותו בצורה מיוחדת ומקצועית ולפזר חומר שימנע את צמיחת השורשים בביוב.

 

הבעיה של שורשים בצנרת, הינה נפוצה ורבים מהאינסטלטורים אינם מתמודדים נכון עם הבעיה.  בהרבה מקרים פעולה לא נכונה של ניקוי שורשים בביוב, עשויה לגרום גם לכניסה של חול, מה שיכביד יותר על מערכת הביוב ויגרום לקריסתה.  שיטה הנקראת RSS הינה השיטה היעילה ביותר, אשר הוכיחה את עצמה. מדובר על מכונת חיתוך מיוחדת עבור שורשים בביוב ומיובאת מארה"ב. המכונה חודרת לביוב ובקצה ישנו ראש הנקרא "פלזמה". ראש זה יש בו מנוע קטן שמובנה במכונה גדולה באמצעות הביובית, כך שישנו סילון של מים דק בלחץ חזק מאוד ומסתובב סביב הצינור וחותך את השורשים במקצועיות וזהירות רבה, כך שלא ייגרם נזק לצנרת הביוב.

 

ככל שתדעו פרטים על שיטות חיתוך שורשים בביוב- כך התיקון יהיה מוצלח יותר

 

היום, צרכנים של שירותים שונים, מקבלים כמה שיותר ידע, חגבי סוגי התיקונים השונים בכל מיני תחומים. גם בתחום האינסטלציה, להרבה לקוחות שמזמינים שירותי אינסטלציה יש כבר את הידע הדרוש והם מבררים את כל הפרטים, גם כאשר זה נוגע לתיקון של סתימה כמו ניקוי שורשים בביוב. לרוב, אינסטלטור מקצועי, יחדיר מצלמה רובוטית לביוב, כך שיידע היכן יש לבצע את החיתוך והניקוי של השורשים שצמחו במערכת הביוב. כשאר המצלמה מחוברת למחשב הנייד של איש צוות מיומן, ניתן יהיה להגיע בבירור עם המכונה שחותכת את השורשים, למיקום המדויק של השורשים.

 

שימור העבודה של חיתוך השורשים במערכת הביוב

 

אם לרגע סברתם, כי פעולה זו היא תמידית, עליכם לדעת שלו, היות ושורשים ממשיכים לצמוח וברגע שגיליתם כי ישנם שורשים בביוב, יש להזמין בכל כמה חודשים את החברה שביצעה עבורכם את ניקוי שורשים בביוב, כך שתוכל לבדוק את המצב של צמיחת השורשים ולפזר בכל כמה חודשים חומר כימי מיוחד שיקטול שוב את השורשים או לפחות ימנע באופן זמני את צמיחתם. חשוב כי תתפסו את הבעיה בזמן, כך שלא נגרם כבר נזק כבד יותר לצנרת הביוב. לפעמים, הקמה של תשתית חדשה, תהיה בלתי נמנעת, כשאר רוב הצנרת בביוב סדוקה בגלל צמיחת שורשים שהתעבו וגרמו נזק בלתי הפיך למערכת הביוב.

 

 

   .

 

 

 

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים