חדירת שורשים לביוב

קטילת שורשים בביוב

 

חדירת שורשים בביוב היא תופעה שאין לה מודעות גבוה בקרב הציבור. לכן, אנשים רבים נוטים חשוב שאם יש להן סתימה בבית זוהי סתימה מקומית. זוהי טעות חמורה שיכול להוביל לנזק רב. שורשים אשר חודרים לביוב יכולים ב"מקרה הטוב" לייצר רשת אשר תווה בתוכה לכלוך וחוסמת את זרם המים התקין. במקרה הגרוע, השורשים עלולים להרוס ולשבור את הצינורות שבתשתית הביוב, נזק זה עלול לגרום לבעיות קשות בזרימת המים, הצפות, ותיקונם עלול להיות מורכב מאוד, להוות אי נוחות ולעלות כסף רב.

 

איך תזהו אם מדובר בבעיית חדירת שורשים לביוב?

 

אחד הרמזים הבולטים שיוצרים שורשים בביוב הוא סתימות חוזרות ונישנות במספר מקומות בו זמנית. ישנם מספר פתרונות אשר בעזרתם ניתן לקטול שורשים בביוב, חלקם מומלצים יותר וחלקם פחות. הפתרונות שפחות מומלצים הם פתרונות אשר ניתנים בעזרת ספירלה חשמלית או בעזרת מוטות לפתיחת סתימות, זהו פתרון פחות רצוי כי במהלך הפעולה השורשים נתלשים. תלישת שורשים עלול להביא לצמיחת שורשים הרבה יותר חזקים ומסיביים, אשר גורמים לפתחים גדולים יותר בפתחי צינורות הביוב. מהלך תלישת השורש גם הצינור נפגע עקב הפעולה- דבר שאינו רצוי שיקרה.

מה שרצוי ואף מומלך לעשות זה להזמין אינסטלטור שיש ברשותו ביובית. ביובית היא רכב שבעזרתו פותח האינסטלטור סתימות בצנרת הביוב הכוללת. סתימות קשות אשר בראשם שורשים שחדרו לביוב. במהלך התהליך האינסטלטור שואב כמות רבה של מים שהצטברו בתעלת הביוב ויורד אל תוך מעמקי הביוב. האינסטלטור קוטל בעצמו את השורשים אשר חדרו לביוב. באמצעות קטילת שורשים בביוב באופן ידני ניתן להשיג תוצאות טובות ומבוקרות אשר לא יפגעו בתשתית הביוב ולא יסבו נזק נוסף.

לאחר פתיחת הסתימה, האינסטלטור נעזר בביובית על מנת לערוך ניקוי קווי ביוב- זהו סוג של "וידוי הריגה" לשורשים שחדרו לביוב. האינסטלטור מסניק זרם בלחץ גבוה מאוד אל קווי הביוב ובך מנקה אותך ומפנה מהם פסולת שהצטברה במהלך הזמן. זהו שירות שלא ניתן על ידי כל אינסטלטור- אבל אצלנו המומחים אינסטלציה זהו שירות מובן מאליו, מכיוון שאנו לוקחים אחריות ומבטיחים תוצאות מצוינות לאורך זמן.

באם הבחנתם בבעיית סתימות חוזרות, פנו לאינסטלטור אשר יבצע את התהליך של קטילת שורשים בביו באופן יעיל ומקצועי. אל תזניחו או תחסכו בהזמנת איש מקצוע מכיוון שההרס שיגרם בטווח הארוך הוא נזק גדול שיחייב אתכם בהוצאות כספיות גדולות, באי נוחות ארוכת טווח, ובריחות לא נעימים.

 

שירות ומקצועיות מעל הכל!

 

המומחים לאינסטלציה מציעים לכן שירות אדיב, אמין ומקצועי מעבר לכל ציפייה. אנו מטפלים בכל בעיה כאילו היא נמצאת אצלנו בבית. איש מקצוע כמונו אשר אוהב את המקצוע שלו ומכבד את עצמו לא יקל ראש באף נושא אשר קשור לאינסטלציה ובמיוחד לא בכל מה שקשור לקטילת שורשים בביוב.

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים