תיקון משאבות טבולות

תיקון משאבות טבולות

 

משאבות ביוב, הן משאבות אוטומטיות, שמשמשות בהעברה של נוזלים מבור ביוב אחד למשנהו. שאיבת הפסולת מחדר האמבט לביוב, או מקו ספיגה, הינו הנפוץ ביותר, כאשר מדובר על מרתפים. משאבת הביוב מותקנת בבריכת ביוב.  משאבות טבולות, ידועות יתר בשמם "סילוקית". גם בזמן הצפה, משאבות הביוב הן יעילות. החלפת משאבות הביוב אינו דבר שגרתי, היות והן עובדות ביעילות ובעוצמה הרצויה. במקריים רבים, חוסר תחזוקה נכונה והזנחה, עשויים להביא לקלקולן. תיקון משאבות טבולות, עשוי להתבצע אצל כל מי שמוכר את המשאבות הללו וכן, גם אינסטלטורים מוכרים משאבות אלה, כך שהם יכולים להגיע ולתקן את המשאבה.

 

בדיקה שגרתית של משאבה טבולה, עשויה לחסוך לכם תיקון משאבות טבולות. כל כמה חודשים, יש לקרוא לאינסטלטור שיבדוק את מצבה של המשאבה הטבולה, כך תדעו אם היא מתוחזקת נכון, או שלחלופין, קיימת בה בעיה.  לעיתים מתגלות בעיות שניתן להסדיר אותן בעלות די נמוכה

 

תחזוקה נכונה של משאבות הביוב

 

אין צורך להיות מומחה על מנת לבצע תחזוקה נכונה. יש לשמור אחר ההוראות של מי שמוכר או מתקין לכם את המשאבה הטבולה. גם בימים גשומים משמשת אותנו המשאבה הטבולה ולכן, בסוף החורף יש לנקות אותה.  יש לשאול אנשים שאתם מכירים לגבי בחירה נכונה של משאבה כך שתוכלו גם לבצע בה תיקון משאבות טבולות, במידה והיא תתקלקל. יש לוודא כי האינסטלטור או המוכר שמכר לכם את המשאבה, יוכל להגיע במהירות בנקרה של קלקול, אשר עשוי לגרום להצפה במערכת הביוב או ניקוז המים.

 

צבירה של לכלוך במשאבות הטבולות, עשויה לגרום לקלקול. יש לתחזק ולשטוף מדי פעם את המשאבה ואם אתם חשים כי היא אינה עובדת כשורה, קראו מיד לאינסטלטור, או פנו לחברה שמכרה לכם את אותה המשאבה. וודאו כבר עם הרכישה של המשאבה, כמה זמן יש לכם אחריות עליה. לפעמים תחסכו את עלות תיקון משאבות טבולות, אם האחריות עדיין בעינה. הרב אנשים יעידו, כי כאשר התקינו משאבות טבולות, פחתו להם בעיות במערכת הביוב, כך שהיא הפכה להיות פופולרית בקרב הרבה אנשים פרטיים, מפעלים ובתחום החקלאות.

 

חשיבות החברה שממנה תרכשו את המשאבות הטבולות

 

יש לבחור חברה אמינה אשר תספק לכם את השירות הדרוש לכם, עבור משאבות טבולות. חשוב לברר אם כדאי לכם לרכוש משאבות טבולות, אשר תבצענה גם את פעולת הגריסה. יש לברר את תקינותה של המשאבה הטבולה באופן שוטף, היות וקלקול במשאבה, עשוי להוביל לריחות לא נעימים, מחלות זיהומיות והצפות. לרוב משתמשים במשאבות טבולות במרתפים ומקומות נמוכים, בכדי לסייע לביוב להגיע למערכת הביוב המרכזית.

 

בררו לגבי הסוגים של המשאבות הטבולות הטובות ביותר, את רמת העוצמה, את צריכת החשמל שלהן וכן את חומרי הגלם מהן הן מיוצרות. משאבות איכותיות יותר, תהיינה עשויות מנירוסטה, חלמי שמעוניין במשאבות איכותיות ביותר.

 

 

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים