משאבות טבולות

משאבות טבולות,

 

תיקון משאבות טבולות זה אצלנו! המומחים לאינסטלציה.

אצלנו תיקון משאבות טבולות וניקוי קווי ביוב, מתבצע על ידי חברת המומחים לאינסטלציה באופן המקצועי ביותר ועל פי שביעות רצון הלקוח.

אנו מספקים תיקונים של משאבות טבולות והחלפת משאבות טבולות על פי הצורך, במידה וישנם תקלות במערכת הביוב יתכן כי לא מדובר בסתימה בביוב ויש לבדוק זאת באמצעות אינסטלטור מוסמך לכך,

לכן יש לנו צוותי אינסטלטורים מובילים אשר יעזרו לכם לבדוק היכן נמצאת הבעיה והאם יש צורך לבצע תיקון למשאבה הטבולה, האם הביוב סתום ומאיזה סיבה כמובן והאם ישנה אפשרות לתקן או שיש צורך להחליף את המשאבה הטבולה במשאבה אחרת.

ישנם מגוון סוגים רחב של משאבות לביוב, המשאבות הטבולות הטובות ביותר נמצאות במסעדות ובבתי מלון, שם ישנו סכין המסתובב וקוצץ את כל הפסולת הגסה שבביוב אשר מתצטבור בשל העומס הכבד של הפסולת והלכלוך המצטברים מידיי יום.

באמצעות הסכין המיוחדת שטוחנת את הפסולת, לא נוצרים סתימות בביוב והמשאבה הטבולה מצליחה לשאוב את כל מי הביוב ולהעבירם לקווי הביוב בחוץ.

 

 

אינסטלטור לתיקון משאבות טבולות,

באמצעות אינסטלטור מוסמך ניתן לבצע תיקון למשאבות טבולות בביוב ולבצע החלפה של המשאבות האלו.

אך לפני שמבצעים החלפה או תיקון של המשאבה, יש לבצע שאיבת קווי ביוב באמצעות ביובית, בשל העומס הנגרם בתוך קווי הביוב לא ניתן לראות את המשאבה ולהגיע אלייה,

לכן צריך לבצע תיקון למשאבה ולאחר מכך לבצע ניקוי ושטיפת קווי ביוב באופן מקצועי וסדיר.

אם זאת, אינסטלטור יכול גם להועיל בכך שיבצע צילום צנרת ביוב ויראה כי לא מדובר על בעיות נוספות היכולות להראות את המשאבה כמו שורשים בביוב או לכלוכים גסים המתחבאים בתוך הביוב.

באמצעות צילום צנרת הביוב ניתן לבדוק באופן ייסודי כי לא תהיינה בעיות עתידיות וכשלים נוספים במשאבות הטבולות.

 

Plumber repair submersible pumps,

Using a qualified plumber can repair submersible pumps and sewage pumps to replace these.

But before performing replacement or repair of the pump, complete pump sewage lines through sewages, due in clutter caused sewer lines can not see the pump and to Eliya,

Therefore need to repair the pump and after that make washing and cleaning sewer lines and regular professional manner.

However, the plumber can also avail this photo perform sewer pipe and see that these are not additional problems can show the sewage pump as roots or coarse impurities hiding in the sewers.

Through sewer pipes Photo fundamentally can check that there will be no future problems and other failures dipped pumps.

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים