משאבות טבולות

תיקון משאבות טבולות
תיקון משאבות טבולות

משאבות ביוב, הן משאבות אוטומטיות, שמשמשות בהעברה של נוזלים מבור ביוב אחד למשנהו. שאיבת הפסולת מחדר האמבט לביוב, או מקו ספיגה, הינו הנפוץ ביותר, כאשר מדובר על מרתפים. משאבת הביוב מותקנת בבריכת ביוב.  משאבות טבולות, ידועות יתר בשמם "סילוקית". גם בזמן הצפה, משאבות הביוב הן יעילות. החלפת משאבות הביוב אינו דבר שגרתי, היות והן עובדות ביעילות ובעוצמה הרצויה. במקריים רבים, חוסר תחזוקה נכונה והזנחה, עשויים להביא לקלקולן. תיקון משאבות טבולות, עשוי להתבצע אצל כל מי שמוכר את המשאבות הללו וכן, גם אינסטלטורים מוכרים משאבות אלה, כך שהם יכולים להגיע ולתקן את המשאבה.

משאבות טבולות
משאבות טבולות

תיקון משאבות טבולות זה אצלנו! המומחים לאינסטלציה.

אצלנו תיקון משאבות טבולות וניקוי קווי ביוב, מתבצע על ידי חברת המומחים לאינסטלציה באופן המקצועי ביותר ועל פי שביעות רצון הלקוח.

אנו מספקים תיקונים של משאבות טבולות והחלפת משאבות טבולות על פי הצורך, במידה וישנם תקלות במערכת הביוב יתכן כי לא מדובר בסתימה בביוב ויש לבדוק זאת באמצעות אינסטלטור מוסמך לכך,

לכן יש לנו צוותי אינסטלטורים מובילים אשר יעזרו לכם לבדוק היכן נמצאת הבעיה והאם יש צורך לבצע תיקון למשאבה הטבולה, האם הביוב סתום ומאיזה סיבה כמובן והאם ישנה אפשרות לתקן או שיש צורך להחליף את המשאבה הטבולה במשאבה אחרת.

עבודות אינסטלציה אחרונות

עוד תמונות מפרוייקטים

סרטונים מובחרים

עוד סרטונים

תחומי התמחות

מומחים בתחומים שונים