שירותי ביובית

שירותי ביובית זמינים

 

בחברת המומחים לאינסטלציה תוכלו למצוא מגוון שירותים של ביובית: ביובית 24 שעות, ביובית על פי אזור מגורים, אינסטלטור בעל ביובית ועוד.

ביובית בנס ציונה היא למעשה משאית או טנדר שנושאות בחלקן האחורי מיכל גדול מאוד אשר אליו שואבים כמות גדולה של מים (או כל חומר רצוי אחר) . בנוסף בעזרת הביובית ניתן להסניק זרם מים בלחץ מאוד גבוה לטיפול בסתימות ולניקוי, הביובית בעצם עובדת על עקרון של שאיבה והסנקה.

במקרים רבים צנרות ביוב ישנות נסתמות מכל מיני סיבות :

 

 • שורשים אשר חודרים לצנרת הביוב ויוצרים מעין רשת אשר תווה בתוכה לכלוך רב ויוצרת סתימה
 • הצטברות של שומנים דביקים ולכלוכים אשר עוברים בתעלת הביוב, נדבקים ויוצרים גושים אשר חוסמים את מעבר המים התקין.
 • תכנון לקוי של מערכת הביוב, אשר תיקונה יגרום לאי נוחות עלול לעלות כסף רב.
 • שימוש לקוי במקורות הביוב כגון: השלכת מוצרי היגיינה אל האסלה, שערות שמצטברות בפתח הביוב של המקלחת והכיור ועוד.

הביובית משמשת גם לפתרון בעיות אינסטלציה וגם למפעלים, תחנות דלק, שיפוצים ותשתיות. מקרים נוספים אשר הביובית יכולה לעזור הן הצפות שנגרמות עקב מזג אוויר לדוגמא. בעזרת הביובית ניתן לשאוב מים רבים שנכנסו אל תוך בניין ולפנותם החוצה- ובכך למנוע נזק רב לחיים ולרכוש.

האינסטלטורים שנמצאים אצלנו בחברת המומחים לאינסטלציה מספרים כי ישנו שימוש יומיומי בביובית, החל מתיקון צנרת ופתיחת סתימות בהן, ועד לפינוי הצפות לא צפויות. בעיות כאלו יכולות להיגרם במהלך כל שעות היממה ולכן בעת הצורך יש בידכם האפשרות לחפש בחברת המומחים לאינסטלציה אינסטלטור  24 שעות ביממה- אשר יהיה זמין עבורם בכל עת, גם בלילה, גם בשישי שבת וגם בחגים.

 

חדירת שורשים לביוב- מקרה אשר דורש בביובית בכפר ויתקין

עיקר עבודת האינסטלטור בתחום הלקוחות הפרטיים, הם כמו שכבר הזכרנו – חדירת שורשים לביוב. בעיה ידוע אשר נגרמת בדרך כלל בצנרות ישנות ובאזורים עם צמחייה רבה, ותיקה ובעלת שורשים חזקים, במקרה כזה האינסטלטור מסניק זרם מים חזק מאוד אל תעלת הביוב בכדי לפתור את הסתימה, במידה וניסיון זה לא צלח, האינסטלטור שואב כמות גדולה מאוד של מים מהביוב ויורד אל מעמקיו בכדי לטפל בבעיה ידנית ולגזום את השורשים. לאחר פעולה זו, האינסטלטור עורך ניקוי קווי ביוב בכדי לוודא שאכן הבעיה נפתרה לגמרי גם לטווח הארוך.

זוהי רק דוגמא אחת, בחברת המומחים תוכלו לקרוא עוד מידע רב אודות בעיות בצנרת הביוב, טיפולי מנע, תיקונים ושירותים נוספים שאנו מעמידים בפניכם. במידה ואינכם בטוחים כי עליכם להזמין ביובית, הזמינו אינסטלטור מקצועי ממאגר האינסטלטורים שלנו וודאו כי יש ברשותו ציוד מקיף מתקדם ומקצועי אשר כולל גם ביובית, השימוש בביובית יעשה על פי הצורך ועל פי שיקול דעתו של האינסטלטור.

 

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 3

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים