ביובית 24 שעות

ביובית- היא הפומפה החדשה.

 

כאשר יש סתימות חוזרות בבית, וכאשר יש סתימות במספר מקומות בבית ולא רק בנקודה אחת, יש צורך לפתור את הבעיה, אחרת תיגרם גם אי נוחות וגם עלולים להתפתח זיהומים עקב חוסר היגיינה ומים עומדים. סתימות חוזרות, וסתימות במספר מקומות בו זמנית מעידות על איזושהי בעיה במערכת הביוב הכללית ולאו דווקא לכיור/ השירותים ספציפית. תקלות כאלו לא תמיד ניתן לפתור באופן ידני ובעזרת פומפה ויש צורך לקרוא לאינסטלטור מומחה שבבעלותו יש ביובית.

אין להזניח סתימות מסוג זה כי המצב עלול להחמיר ופתירתו תעלה כסף רב ותהיה כרוכה באי נוחות רבה במשך ימים, שבועות ואף חודשים.

 

מהי בכלל ביובית ברמת גן?

 

ביובית ברוב המקרים היא טנדר או משאית שעליה מורכב מיכל שביכולתו להזרים מים בלחץ מאוד גבוה אשר יכול לפתוח סתימות גדולות שמתפתחות בתעלת הביוב. אופציה נוספת שישנה לביובית היא שאיבת כמות גדולה מאוד של מי הביוב בעזרת ואקום, פעולות אלו נעשות בעזרת הביובית ולוקחות מספר דקות בלבד. ביוביות רגילות בדרך כלל שואבות כ-20,000 ליטר בדקה ולמיכלם יש נפח של כ-20 קוב!

בדרך כלל האינסטלטור אינו מפעיל לבדו את הביובית מכיוון שהיא דורשת הכוונה ופעולות חיצוניות שונות. בנוסף אל בור הביוב נכנס האינסטלטור יחד עם אדם נוסף אחד לפחות בכדי לפתור את הבעיה לצמיתות.

 

לביובית יש מספר שימושים:

 

 • פתיחת סתימות רחבות היקף בביובים- תחילה נעזרים בביובית בכדי להזרים מים בלחץ גבוה אל תוך הביוב, באם זה לא עזר והסתימה לא נפתחה לגמרי שואבים את המים אשר נמצאים בביוב ונכנסים פנימה כדי לטפל בבעיה באופן ידני.

 

 • עובדי תשתית ובתי עסק- ישנם בתי עסק, מפעלים ועובדי תשתית שהם לאו דווקא אינסטלטורים אשר צריכים להיכנס באופן יומיומי לביוב לצורך עבודות תחזוקה, תיקונים ובדיקות, במקרה כזה עליהם להשתמש בביובית באופן קבוע בכדי לבצע את העבודות.

 

 • נזקי מזג האוויר- בחורף, פעמים רבות אנו עדים להצפות במקומות פרטיים וציבוריים כגון: רחובות, קניונים, ובתים פרטיים. ההצפה אינה מתוכננת ולכן במקרה כזה על מנת למנוע נזק לרכוש יש לקרוא לאינסטלטור אשר יש ברשותו ביובית. גם אם ההצפה קרתה באמצע הלילה- ישנם אינסטלטורים אשר זמינים 24 שעות ביממה. במקרה כזה יש צורך לחפש אינסטלטור שעובד 24 שעות ביממה וזמין גם בשעות הלילה למקרי חירום. בעזרת הביובית ניתן לשאוב כמות רבה של מים ובכך למנוע נזק רב לרכוש ולנפש.

אין לדעת מתי הבעיה תצוף (תרתי משמע) ויהיה צורך בהזמנת אינסטלטור וביובית. לכן רצוי לשמור מראש מספר של אינסטלטור אשר זמין 24 שעות ביממה.

בחברת המומחים לאינסטלציה תוכלו למצוא באופן קל ונוח את האינסטלטור המקצועי ביותר בעל הציוד הנדרש ועל פי הקריטריונים שמתאימים לכם: בחירת אזור (אינסטלטור בחולון, אינסטלטור בהרצליה, אינסטלטור בגוש דן) ותחת הדרישות הספציפיות שלכם (אינסטלטור זמין 24 שעות ביממה) וכדומה.

בנוסף, תוכלו להעמיק את הידע שלכם בנושא במידה ותרצו בעזרת מאמרים, ובעזרת שאלות ותשובות נפוצות שכוללות גם טיפים. לפני הזמנת האינסטלטור רצוי לקרוא מעט על הנושא כדי שבמידה והאינסטלטור יסביר לכם מה הבעיה יהיה לכם יותר קל להבין ולקבל החלטות בהתאם.

 

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים