ביובית ברמת השרון

ביובית ברמת השרון

 

הביובית היא אחד מאמצעי העזר המתקדמים שנעשה בהם שימוש בתחום האינסטלציה. היא נועדה לטפל בתקלות אינסטלציה גדולות, שמתרחשות בביוב. זאת למעשה משאית גדולה, שיש בה ציוד שיכול לאתר את מוקד הבעיה בצנרת ולטפל בה בהתאם. הטיפול נעשה על ידי שאיבת מקור הסתימה אל תוך המשאית. שירותי ביובית בכל רחבי הארץ, לרבות שירותי ביובית ברמת השרון, יכולים להינתן כמענה לתקלה שמופיעה ללא התראה מוקדמת וכן אמצעי תחזוקתי תקופתי, ששומר על תקינות הצנרת. הציוד המותקן על הביובית מסוגל לשאוב שפכים ולהזרים מים לשטיפת הביוב. שתי הפעולות נעשות בלחץ גבוה.

 

האם אפשר למנוע מראש בעיות בצנרת?

 

בניגוד למה שניתן אולי לחשוב, הצפה של הביוב היא לא גזירה משמים. אפשר בהחלט לנקוט בצעדים, שמטרתם היא לצמצם מראש את הצורך להזמין ביובית ברמת השרון לשם תקלה. ברמה הבסיסית ביותר, שמירה על תקינות הביוב מצריכה שימוש נכון- יש להימנע מהכנסה של חפצים, שיכולים לפגוע בתפקוד הצנרת: תחבושות, מגבונים, גושי שערות גדולים ואף שאריות בטון- כל אלו מוצאים לא פעם מהצנרת על ידי הביובית, כשאפשר היה למנוע את כניסתם לביוב מלכתחילה. בנוסף, מקרים של פיצוץ בצנרת נובעים גם מכניסת שורשים של צמחים ועצים אל תוך הצנרת. אם אתם רוצים לשתול בגינה צמחים חדשים, הקפידו להרחיק אותם מהצנרת.

 

בחירת הביובית לצנרת שלכם

 

שירותי ביובית ברמת השרון ובשאר חלקי הארץ ניתנים ללקוחות מסוגים שונים- בתים פרטיים, בניינים משותפים, בתי מלון, מסעדות, מוסדות ציבור ועוד לקוחות רבים. כל אחד מהלקוחות הללו מייצר ביוב בהיקף משתנה, לכן, כשאתם מזמינים שירותי ביובית, שימו לב שמשאית הביוב מגיעה עם נפח המיכל המתאים להיקף הביוב אצלכם- משאית קטנה מדי לא תוכל לשאוב את כל מקורות הסתימה ובכך הבעיה עלולה לחזור על עצמה לאחר זמן קצר. מעבר לכך, שימו לב שלחברה המבצעת יש רשיון מטעם המשרד להגנת הסביבה- כל טיפול בביוב נוגע למעשה בשפכים, שהם בעלי פוטנציאל לנזק סביבתי ותברואתי. טיפול רשלני יכול להחמיר את הבעיה בצנרת ואת הנזקים הגלומים בחשיפה לביוב. 

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 4

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים