ביובית

ביובית ברעננה
ביובית ברעננה

רעננה, הינה עיר גדולה במרכז השרון ונחשבת לעיר תוססת. הבנייה בעיר היא מחולקת לבתים פרטיים ובנייני מגורים רבי קומות. ניתן למצוא בעיר מוסדות  מבני תעשייה ומקומות בילוי רבים. המשותף לכל אלה, הוא שירות של אינסטלטור שמחזיק בציוד משוכלל כגון ביובית ברעננה.  לא כדאי להתפתות על מחיר נמוך מדי, היות ומחיר נמוך, עשוי להעיד על עבודה לא יסודית, או שימוש בחלפים שהם אינם מקוריים, מה שיוזיל כמובן את העלות. יש לוודא בנוסף, כי  האינסטלטור, יעניק לכם אחריות על התיקון. כל בעיה של סתימה, מצריכה הגעה מהירה של בעל מקצוע כגון אינסטלטור, היות  ומדובר גם במפגע תברואתי, כאשר מדובר בהצפה של מערכת הביוב כתוצאה מסתימה.

ביובית ברמת גן
ביובית ברמת גן

רמת גן הינה אחת הערים הצפופות במרכז הארץ, אך היא וותיקה מאוד, כך שניתן למצוא בה מבנים ישנים מאוד, לד חדשים, לא בכולם יש מערכות ביוב מודרניות, כך שרבים סובלים מתקלות, כתוצאה מבלאי במערכת הביוב. לא אחת ניתן לראות ביובית ברמת גן, בדרכה לעוד תיקון. לבעלי מקצוע רבים, יש הרבה עבודה בעיר זו. העיר מכילה למעלה מ-200,000 תושבים,  אשר כולם צריכים לנהל מערכת תקינה של מים וביוב. ניתן למצוא עדיין בתים ישנים שיש בהם בור ספיגה, מה שמצריך תחזוקה שוטפת. גם במבנים החדשים, רבים מהדיירים, אינם יודעים לנהוג נכון עם מערכת הביוב, מה שגורם לסתימות ויש להזעיק שירותי ביובית במקרים אלה שלרוב מסתיימים בהצפה.

ביובית בהוד השרון
ביובית בהוד השרון

רבים נתקלים בבעיות במערכת הביוב בגלל כמה סיבות, אם בבנייני מגורים, בשל הלחץ הרב על מערכת האינסטלציה, או שימוש לא נכון של דיירים במערכת זו, מה שגורם לתקלות בקרב דיירים אחרים. הוד השרון, הינה עיר מאוכלסת וניתן למצוא בה בנייני מגורים רבים שהם חדשים יותר וכן, בתים פרטים שחלקם חדשים אך חלק מהם ישנים ושייכים לוותיקי העיר. כל תושב יזדקק תמיד לשירותיה של ביובית בהוד השרון.  גם אלה שעדיין יש ברשותם בורות ספיגה, יזדקקו לשירותיה של ביובית, היות ובורות אלה, יזדקקו לטיפול באופן שוטף כגון ריקון הפסולת על בסיס קבוע, היות ובורות אלה, אינם מחוברים למערכת הביוב המרכזית.

ביובית בבני ברק
ביובית בבני ברק

לא פעם,  אנו נתקלים במשאית של ביובית בבני ברק אשר מרוקנת את מערכות הביוב מפסולת, אשר גרמה לסתימה. גם בשאר אזורי הארץ, בעיה זו הינה שכיחה ביותר. יש למצוא חברה המחזיקה בצוות של אנשים מיומנים וכמה גדלים של ביוביות, על מנת שאם קיימת הצפה או סתימה במקומות נמוכים כמו מרתף, ניתן יהיה להגיע, באמצעות ביובית שתהיה נמוכה יותר. לאינסטלטורים מיומנים, יש תעודת הסמכה וכן, אישור מהמשרד לאיכות הסביבה, מה שמוודא, כי הפסולת תושלך רק לאתרים המורשים לכך ועוסקים במחזור הפסולת.

ביובית  בגבעתיים
ביובית בגבעתיים

גבעתיים הינה עיר מאוכלסת וצפופה, הנמצאת בגבול עם תל אביב. בעיר גבעתיים ישנם 60,000 תושבים, מה שמקנה לחץ על מערכות האינסטלציה והביוב. התאגיד "מי גבעתיים" מטפל במערכות המים והביוב בעיר. כאשר ישנה בעיה במערכת הביוב, יש לקרוא לשירותי ביובית בגבעתיים. על מנת שיבדקו את מערכת הביוב באופן יסודי וכן,  ירוקנו את תוכן הביוב או השורשים שגרמו לסתימה. גם באזור התעשייה של גבעתיים, ישנן חברות אינסטלציה, אשר מתחזקות באופן שוטף את מערכות הביוב במפעלי השונים ובעסקים הזקוקים לשירות זה. רבים מחזיקים בחברה קבועה, אשר יודעת מתי יש להגיע ולבצע תחזוקה במערכת הביוב.

עבודות אינסטלציה אחרונות

עוד תמונות מפרוייקטים

סרטונים מובחרים

עוד סרטונים

תחומי התמחות

מומחים בתחומים שונים