שרברב

שרברב

 

בכל פעם, כאשר אנו מזמינים בעל מקצוע לביתנו, לא משנה מאיזה סוג, מה שאנו מעוניינים זה מקצועיות, שירות טוב ומחיר סביר. שירות טוב וביצוע טוב של העבודה היא מנת חלקו של שרברב  טוב. שי לברר מיהו בעל המקצוע הטוב ביותר. ניתן למצוא שרברבים שמתמחים בתחומים שונים, כאלה שהם יותר מורכבים. יש גם קבלני אינסטלציה, המתמחים בעבודות כגון הקמת תשתיות ביוב ואינסטלציה לבתים חדשים וישנים. כל אחד מאתנו בסופו של דבר, יזדקק לשירותיו של שרברב או אינסטלטור, אם בגלל דליפה של צנרת שהתיישנה או שאינה עשויה מחומרי גלם איכותיים, או בגלל סתימה של מערכת הביוב, סתימה  בכיור באמבט, המטבח, או האסלה.

 

מערכת האינסטלציה, הינה המערכת החשובה בוותר בבית ולכן, התחזוקה שלה חייבת להיות ללא דופי. רבים מזמינים שרברב, על מנת לבצע בדיקה תקופתית מדי שנה, כך שיהיו בטוחים, כי המערכת תקינה, או שאולי ישנה בעיה שעדיין לא התגלתה והנוכחות של בעל המקצוע בתחום האינסטלציה, עשויה להיות יעילה, בביצוע התיקון הדרוש.

 

הבחירה של שרברב

 

בדרך כלל, בעלי מקצוע חשובים ומבוקשים כגון חשמלאים או שרברבים, מגיעים לרוב האנשים באמצעות המלצות, כלומר מפה לאוזן. יש למצוא שרברב  אמין, כזה שתוכלו לסמוך על המקצועיות וההגינות שלו. בררו אם יש לשרברב ציוד משוכלל , כך שיוכל למצוא במהירות את התקלה, אם באמצעות מצלמה טרמית, סיוע בביובית וכן, כלי עבודה יעילים נוספים, אשר יסייע המון בתיקונים של התקלות השונות שעשויות לצוץ בתחום האינסטלציה והביוב.

 

איתור מדויק למשל, של פיצוץ צנרת, עשוי להיות מכריע. יש למצוא בדיוק את הפיצוץ, כך שלא תצטרכו להוציא סכומים גבוהים בכדי לשבור קירות ולגרום להוצאות גדולות כגון תשלום לשיפוצניקים. רבים מבצעים חיפוש ברשת, באתרים השונים של בעלי המקצוע, כמו שרברבים, בכדי למצוא את חוות הדעת על שרברב הנמצא באזור המגורים של מי שמבקש את בעל המקצוע.

 

וודאו היכן הבעיה של האינסטלציה

 

כאשר יש לכם פיצוץ צנרת בבית, יש לדעת את מיקומה. ייתכן כי מה שאתם חושבים כי נראה כפיצוץ צנרת, עשוי להגיע מהשכן הגר בדירה העליונה בדיוק מעליכם. יש ראשית, לסגור את הברז הראשי של המים, כך שהוא לא יהיה רב יותר, עד להגעתו של שרברב.  יש לבקש אחריות על העבודה, לאחר שהבעיה תוקנה, קבלה למשל עם פירוט של חלקי החילוף, שעות העבודה וכדומה, עשוי להיות עבורכם כתב אחריות. הרבה שרברבים, אף ייעצו לכם, בדבר תחזוקה נכונה של מערכת האינסטלציה והביוב. כשאי תמיד לשמוע בעצת שרברב שהואר מקצועי, היות ובמשך כל שנות עבודתו הוא מכיר ומודע היטב לבעיות השונות במערכת האינסטלציה, אם הביתית או העסקית.    גם כדאי כי תבררו לגבי הצעת מחיר של תיקונים מורכבים ויקרים יותר, כך שתהיה לכם את האינדיקציה לבחון, אם האינסטלטור הוא אכן אמין ומבקש מחירים הוגנים.                   

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים