שירותי אינסטלציה

שירותי אינסטלציה

 

האינסטלטור, הוא בפירוש הדוקטור שלכם לצנרת האינסטלציה. עליו תמיד להבין, מה הבעיה ומה הפתרון שלה. אינסטלטור מעניק שירותי אינסטלציה, הכוללים מציאת דליפות, פתיחת סתימות, הנחת תשתיות חדשות, תיקון והחלפת צנרת. השירותים שיעניק האינסטלטור, יהיו מלוים במכשור משוכלל, אשר יסייע לו במציאת פתרון מהיר לכל בעיית אינסטלציה הקיימת בבית או במערכת הביוב החיצונית. יש לפנות לאינסטלטור בזמן ולא לנסות להתעסק בעצמכם במערכת סבוכה זו, אשר התעסקות בה, תגרום לנזק רב יותר. ישנם בנייני מגורים, המנוהלים ע"י חברות ניהול. מדובר בבנייני מגורים יוקרתיים אשר מתוחזקים ברמה גבוהה מאוד. בכל חברה כזאת, קיים אינסטלטור קבוע, שאר יעניק שירותים הדרושים לתחזוקה תקינה של הבניין.

 

חשבון המים המוגזם, רטיבות בקיר, ריח בלתי מוסבר של טחב, קרמיקה באמבטיה שעומדת ליפול או מתעקמת, כל הסימנים הללו, יעיד כי ישנה בעיה בצנרת המים בבית או בעסק. מדובר על מפגע מעיק שיש להיפטר ממנו, לא בגלל המראה המכוער, הריח, אלא גם בגלל הבריאות. טחב מביא פטריות וחיידקים שמפזרים מחלות ופוגעים אף בדרכי הנשימה.

 

שמירה על האינסטלציה, תמנע נזק למבנה

 

ישנם נזקים שמגוון רב של שירותי אינסטלציה עשויים לפתור, כגון:

 

 • ריח רע וכתמי עובש על הקיר
 • לחץ נמוך בברזים
 • נזק מצטבר שגורם לבלאי כגון רצפות, קירות תשתיות ויסודות הבית, מה שיסכן את המבנה ויגרום לירידה בערכו
 • מפגע בבריאות היות ובמוקדי הרטיבות קיימים חיידקים  לעשויים לגרום למחלות שונות
 • נזק לרכוש הבית, הנמצא בקרבת הנזילה, כגון מוצרי אלקטרוניקה, מסמכים, ריהוט ועוד
 • חשבון מים גדול שיגרום לכם להוצאות גדולות יותר
 • נטייה לנזילה שרקב תגדל אם לא מטפלים בה בזמן

 

בחירת אדם מוסמך שיעניק את השירותים הכוללים של כל סוגי האינסטלציה

 

יש לדעת תמיד לפני שמזמינים שירותי אינסטלציה עם מי יש לנו עסק. אם מדובר באינסטלטור אמין, הן ברמת המקצועיות  והשירות ואם מבחינת המחירים ההוגנים שהוא יעניק לנו. למרות שתחום האינסטלציה הוא פרוץ, ניתן למצוא מחירים לכל דבר, באמצעות אתרי השוואת מחירים של כל בעלי המקצוע בישראל.  היום הצרכנים הישראלים מחפשים היטב בכל מוצר או שירות שהם מזמינים ובצדק, לאור תכניות הטלוויזיה בדבר אנשי מקצוע, אשר דורשים מחירים מופקעים על שירותים זניחים.

 

בכל נושא , ידע הוא כוח ויש לברר הרבה בכל נושאי האינסטלציה, כגון התיקונים השונים, לפני הזמנת שירותי אינסטלציה, כך שתהיו בקיאים ולא תפגינו בורות, כי בעלי מקצוע רבים, מנצלים מצבים אלה וכך הם מרוויחים מחיר כפול ומכופל, על עבודות שהן לכאורה פשוטות. המלצות לגבי אינסטלטורים באזור מגוריכם, תמיד יועילו. במידה ומדובר על נזילה או נזק חצור, ייתכן והביטוח שלכם יכסה הרבה מההוצאות, מה שיש לבדוק תמיד לפני שממהרים להזמין אינסטלטור. לרוב, אם יש לכם ביטוח מבנה, חברת הביטוח, תשלח אינסטלטור מטעמה.

 

 

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים