אינסטלטור בשישי

המומחים לאינסטלציה.

 

אנו המומחים לאינסטלציה מציעים לכם מגוון שירותים מתקדמים בתחום האינסטלציה :שירותי תיקון צנרת, פתיחת סתימות, קטילת שורשים בביוב, צילום צנרות ועוד.

אנו יודעים כי כיום קיימים אינסטלטורים רבים בשוק, כביכול- כל אחד יכול להיות אינסטלטור, אבל זה לא אומר שכל אינסטלטור הוא מקצועי ואמין. כמו כל בעלי המקצוע המציעים את שירותיהם- גם בקרב אינסטלטורים רבים ישנם כאלו אשר אינם יודעים דיו את העבודה ועלולים להסב נזק רב עקב חוסר ניסיון או עקב רשלנות.

אנו באתר המומחים לאינסטלציה מציעים לכם שירות אמין, מקצועי עם ניסיון של שנים. בנוסף בידנו יש את הציוד הכי מתקדם, חדשני ויעיל שקיים היום בשוק האינסטלציה, האינסטלטור שלנו יגיע אליכם עם הציוד המתאים בכדי להיות מוכן לפתירת כל בעיה.

 

ניתן לבחור אינסטלטור טוב, אמין ומקצועי על פי מספר כלים:

 

 1. מחיר סביר: לא זול מידי ולא יקר מידי. אינסטלטור אשר מציע לכם מחיר זול- עלול לעלות בסופו של דבר ביוקר עקב חוסר מקצועיות והמחיר יוצע רק על מנת לפתות את הלקוח. בבואכם להזמין אינסטלטור ודאו כי המחיר המוצע הוא סביר וודאו מה הוא כולל? רק עבודה? גם חומרים וציוד?
 2. הגדירו לו"ז: אל תזלזלו בבעיות אינסטלציה, הן עלולות להחמיר. לכן קבעו בהקדם האפשרי עם אינסטלטור מומחה. וודאו כי יש לו זמן פנוי וכי העבודה תתבצע במשך זמן הקצר ביותר שאפשר (בכדי למנוע אי נוחות של ימים שלמים ואף שבועות).
 3. אין חכם כבעל ניסיון: שאלו מכרים, חברים ובני משפחה אם הם נעזרו בעבר באינסטלטור מקצועי ואמין שסיפק להם שירות יעיל ומקצועי. באם לא הצלחתם, בקשו מהאינסטלטור עצמו מספר שמות וטלפונים והתקשרו בכדי לקבל חוות דעת ממקור ראשון.
 4. תעודת קבלן: כמו שכבר אמרנו- כל אחד יכול להיות אינסטלטור. אין מדד מדוייק הקובע מיהו אינסטלטור מקצועי ומי לא. לכן, רצוי להזמין אינסטלטור אשר יש בידו תעודת קבלן שיפוצים- דבר אשר מעיד כי לאינסטלטור יש ידע רב בנושא והוא כבר מנוסה.

 

האינסטלטורים שבאתר המומחים לאינסטלציה עוסקים כבר שנים רבות בתחום. לכן, הם יודעים עד כמה חשוב לטפל בכל בעיה ולו הקטנה ביותר באופן טוטלי ולא מתפשר. האינסטלטור יגיע אל ביתכם, יערוך בדיקה מעמיקה ויציג בפניכם את דרכי הפעולה המומלצות תוך מתן הסברים מפורטים.

בעיית אינסטלציה אשר לא נפתרת על הצד הטוב ביותר בעזרת האינסטלטור המקצועי ביותר עלולה לסחוב אחריה בעיות חוזרות ונשנות במקרה הטוב- ובמקרה הרע, נזקים גדולים לצנרת הביוב אשר יכולים להביא לאי נוחות לזמן ארוך ולהוצאות כלכליות גדולות ולא מתוכננות.

השתמשו בידע הרחב שלנו, ובאתר שלנו לקריאת מאמרים שונים בנושאי איסטלציה, מערכות ביוב, ביובית באשדוד  אינסטלטור מקצועי וכדומה וכך השיגו את התוצאות הטובות ביותר עבור רכושם הפרטי.

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים