אינסטלטור ביבנה

אינסטלטור ביבנה

 

מדוע תושבי יבנה צריכים שירותי אינסטלציה? למה כדאי להזמין אינסטלטור כשיש לכם נזילת מים? ממה נגרמת בכלל נזילת מים?

אחת מבעיות האינסטלציה הכי נפוצות בבתי אב בישראל היא נזילות מים. נזילות מים יכולות להיגרם ממספר סיבות כמו צינור שהתפוצץ, צינור סדוק או שבור, צינור שהשתחרר ועוד.

למשל כשיש נזילה מהברז לא ניתן לדעת בוודאות מה מקורה של הדליפה, אך ברוב המקרים כל מה שצריך זה להחליף את ראש הברז או את הפיה הישנים בחדשים.

נזילה יכולה לגרום למספר תופעות לוואי, חלקן נגלות לעין וחלקן פחות.

 

איזה סימנים מעידים על נזילה?

טפטוף, רטיבות, ריח של טחב, כתמים של רטיבות או של עובש על הקיר, שינוי צבע בשולי המרצפות ומים הנובעים מן הרצפה. אם נתקלתם באחד מסימנים האלה כנראה שיש לכם נזילה ואינסטלטור ביבנה יהיה איש המקצוע אליו תפנו.

 

למה מומלץ להזמין שירות של איתור נזילות?

בהרבה מקרים אין סימנים נגלים לעין המעידים על נזילה חוץ מחשבון מים חריג. בעזרת שירות איתור נזילות תוכלו לאתר גם נזילות שנמצאות במקומות הנסתרים ביותר. בעבר אינסטלטור היה צריך לשבור את הקירות או להרים מרצפות על מנת לאתר נזילות אך כיום לרשותם של אינסטלטורים מקצוענים עומד ציוד מתקדם כמן מצלמה תרמית או מכשיר אולטראסאונד, באמצעותם ניתן לאתר נזילות בלי לגרום להרס.

 

מדוע כדאי לטפל בנזילות במהירות?

נזילות מים פוגעות בנכס, בכיס ובבריאות שלנו. נזילות יכולות לגרום להרס של קירות, תקרות וריהוט. הן אפילו עלולות לפגוע גם בבריאות. בגלל רטיבות או לחות יכולים להתפשט בבית עובש וטחב ובמוקדים אלו מצטברים חיידקים רבים.

במידה ואתם מתגוררים ביבנה, צרו קשר עם אינסטלטור ביבנה שיכול לספק לכם את המענה המהיר ביותר - 052-593-2696

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים