אינסטלטור או שרברב

איך אומרים שרברב או אינסטלטור?

 

שרברב ואינסטלטור שהו אותו מקצוע בדיוק, השם שרברב הוא שם מיושן אך הוא עדיין נמצא בשימוש בפיהם של אנשים רבים.

אינסטלטור ברמת השרון עוסק במגוון רב של תחומים אשר קשורים לצנרות מים וביוב.

כאשר מתכננים בית, בניין מגורים או בניין ציבורי יש להכין תוכנית אינסטלציה מפורטת אשר מועברת לאינסטלטור מקצועי אשר אמון על הרכבת כל צנרת האינסטלציה והתקנת הציוד הנלווה כגון אסלות, ברזים, חיבורים למכונות כביסה, מדיחי כלים, אמבטיות ומטבחים.

האינסטלטור בנוסף גם אמון על תחום של תיקון צנרות ופתיחת סתימות. תיקון צנרות כולל בתוכו תיקון משאבות טבולות , ניקוי צנרות, תיקון לחץ מים בברזים ועוד מגוון רחב של דברים. פתיחת סתימות הוא נושא רחב ומורכב אשר נגרם ממספר רב של גורמים: שימוש לא תקין, השלכת מוצרי היגיינה וחומרים שאינם מותאמים ואינם מתפרקים באסלה ובביוב, שערות אשר נושרות בזמן המקלחת- אלו בדרך כלל סתימות קלות אשר האינסטלטור יכול לפתוח בקלות רבה ואפילו לפעמים אין צורך לקרוא לו. ישנן סיבות אשר גורמות לסיבוכים ולסתימות גדולות יותר כמו: הצטברות לכלוך ושומנים בתעלות הביוב, שורשים אשר חודרים אל תעלת הביוב ואף שילוב בין 2 הסיבות: לכלוך אשר נתקע בשורשים אשר חדרו לביוב- סיבות אלו גורמות להיצרות של המעברים בביוב ומקשה על זרם המים.

 

מה חברת המומחים מציעה:

 

בכדי לפתור בעיות בצנרת ובביוב יש בידי האינסטלטור כלים שונים אשר עוזרים לו לבצע פעולות אגרסיביות במידת הצורך. אינסטלטור מקצועי מחזיק ברשותו סיב אופטי אשר בעזרתו הוא סורק את הצנרת והביוב ומגלה מהו מקור הבעיה ואיפה היא ממוקמת- את הסרטון אשר צילמה המצלמה המזערית יכול האינסטלטור להציג בפני הלקוח ולפרוס בפניו כמה דרכי פעולה.

בחברת המומחים לאינסטלציה  תוכלו למצוא אינסטלטור באזור מגוריכם. תוכלו לכתוב במשבצת ה"חיפוש בגוגל": אינסטלטור מחולון, אינסטלטור מרמת גן, אינסטלטור באזור תל אביב, אינסטלטור באזור גוש דן וכדומה. בכך תוכלו למצוא את האינסטלטור הקרוב לאזור מגוריכם. ישנם גם אינסטלטורים אשר עובדים 24 שעות ומגיעים גם במקרים דחופים.

 

 

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 4

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים