אינסטלטורים לצילום צנרת

לראות אותו בלי להיות בו- צילום צנרת הביוב.

 

לפני מספר חודשים רמי מרמת-גן שם לב כי בדירתו יש סתימות חוזרת ונשנות. תחילה ניסה רמי לפתור את הבעיה באופן עצמאי אך כשהבין שהוא אינו מצליח לפתור אותה לצמיתות החליט להזמין אינסטלטור מקצועי שיפתור את הסתימות אחת ולתמיד.

רמי אכן הזמין אינסטלטור שקיבל עליו הרבה המלצות. האינסטלטור הגיע לביתו של רמי ולאחר בדיקה ממושכת גילה כי לא רק רמי סובל מסתימות באזורים רבים בבית אלה כל דיירי הבניין. האינסטלטור הסביר לרמי כי ככול הנראה ישנה בעיה מרכזית אשר גורמת לסתימה בכל דירות הבניין וכי אין זו בעיה נקודתית אצלו בבית- ועל מנת להבין מהי הבעיה יש צורך בצילום תעלות הביוב.

האינסטלטור הסביר לרמי כי יש מספר דרכי פעולה אך תחילה עליו לערוך צילום למערכת הביוב בעזרת מצלמה מזערית (סיב אופטי) וכך הוא יגלה היכן נמצא מקור הבעיה ומה מהותה. האינסטלטור החדיר את הסיב אל תוך צנרת הביוב וגילה כי מאחר והבניין של רמי ממוקם באזור בנוי והצמחייה באזור ישנה ושורשיה חזקים- הייתה חדירת שורשים לביוב אשר יצרה מעין רשת ובתוכה נצברו לכלוכים ושומנים דביקים רבים אשר גרמו להצטמצמות קוטר תעלת הביוב ולכן המים עוברים לאט ואף בקושי זורמים.

צילום תעלת הביוב אשר נעשה על ידי סיב אופטי אפשר לאינסטלטור בנווה ימין להראות לרמי את מצב הביוב ולהסביר לו בדיוק  מהו מקור הבעיה, מה התהליך הכרוך בפתירת הבעיה ומה החשיבות של פתירת חדירת שורשים לביוב.

 

מה הלאה?

 

בעקבות הסרטון של צילום תעלות הביוב, רמי הבין כי מדובר באינסטלטור מקצועי, וכי אין בכוונתו "להמציא" בעיה, כי רמי ראה את הבעיה מול עיניו. לאחר כינוס דיירי הבניין והסבר מפורט על ההשלכות הוחלט כי ניקוי תעלת הביוב יעשה בהקדם האפשרי.

ניקוי תעלת הביוב כולל הסנקת מים בלחץ גבוהה מביובית אל תוך תעלת הביוב במטרה לפלס דרך למעבר של מים זורמים ונקות את הביוב מכל הלכלוך שהצטבר. לאחר ההסנקה, נשאבו בעזרת הביובית מים רבים מהביוב והאינסטלטור יחד עם צוות עבודה מקצועי ירדו אל תעלת הביוב, גזמו וקטלו את כל השורשים בביוב אשר חדרו אל צינורות הביוב וכך הביאו את תעלת הביוב למצב נקי, שמאפשר זרימת מים חופשית וללא כל הפרעות.

 

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים