שטיפת קווי ביוב

שטיפת קווי ביוב במקצועיות

 

מי שהוא לא אינסטלטור, פוגש בדרך כלל את הצנרת אצלו בבית או בחצר כשהיא עושה בעיות- אם הצינור סתום או שישנה בעיה של זרם מים. למרות שמי שאיננו אינסטלטור יכול להתייחס לצנרת בבית כאל מובן מאליו, תקלות שונות לא קורות מעצמן- במרבית המקרים, בתחזוק נכון, אפשר למנוע מראש תקלות כאלו ואחרות, שמופיעות לעיתים בצנרת. אחד מאמצעי המנע החשובים הוא שטיפת קווי ביוב. השטיפה הזו מיועדת לכל סוגי הצנרות והיא נעשית בתדירות קבועה, של אחת למספר חודשים- בהתאם לסוג הצנרת ולתנועת הביוב בה.  

 

כיצד נעשית השטיפה?

 

שטיפת קווי ביוב נעשית על מנת לשמור על נקיונם של צינורות הביוב. הצינורות הללו מוליכים פסולת מסוגים שונים- שומן, מגבונים, צרכים, עלים, ענפים ועוד. חלקים ממנה יכולים, במהלך הזמן, להצטבר בדפנות הצינורות וליצור סתימות. כשאין טיפול תקופתי, הסתימות עלולות לגדול ולהגיע לגודל שיוביל להצפת הביוב או לפיצוץ בצנרת. אלו הם מצבים קיצוניים, שמחייבים התערבות מיידית ועלולים לעיתים לעלות לא מעט כסף. מעבר לכך, ביוב שאיננו זורם הוא ביוב שנשאר במקום ועלול לעורר ריחות רעים במיוחד, שעלולים להגיע גם אל הדירות. כשמזמינים שירותי שטיפה, השטיפה נעשית באמצעות משאית מיוחדת, שמכילה מים בכמות גדולה. צינור השטיפה נמתח ממיכלית המים כלפי הצנרת ומעביר את המים בלחץ גבוה, שמאפשר את הורדת הלכלוך מהצינורות.

 

הזמנת שירותי שטיפה

 

עיריות שונות ברחבי הארץ, כאחראיות על המרחב העירוני, מזמינות שירותי שטיפת קווי ביוב, אך כל לקוח, שמעונייין בשירות, יכול לקבל אותו. שירות השטיפה נוגע בפן בסיסי ביותר של תפקוד הצנרת, כך שחשוב ביותר לבחור נכונה את בעל המקצוע שיבצע את השטיפה. כאן, כדאי להסתמך על בעלי מקצוע מיומנים, שמצד אחד הם וותיקים מספיק, על מנת להיות בעלי נסיון בתחום, אך מצד שני, שיהיו מצויידים במכשור הנדרש, שיהיה משוכלל וברמה גבוהה. גם כאן, כמו בכל תחום אחר, השוואת מחירים היא הכרחית, כדי לשלם מחיר סביר עבור השירות שאתם מקבלים. כשהמחיר מתחלק בין מספר דירות בבית משותף, עלות השטיפה לדייר איננה גבוהה. 

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים