צילום צנרת מים

מהו התהליך הנכון לפתירת בעיות בצנרת?

 

במידה והנכם סובלים מבעיות חוזרות ונשנות בצנרת, אל תקלו ראש, הזמינו בהקדם אינסטלטור מקצועי מאתר המומחים לאינסטלציה.

האינסטלטור אשר יגיע אל ביתכם יבדוק בקפדנות בעזרת צילום צנרת האם מדובר בבעיה נקודתית בצנרת הביתית או בבעיה כוללת אשר מקורה בצנרת השכונתית.

לאחר צילום הצנרת האינסטלטור יוכל להראות לכם את מקור הבעיה ולהציע לכם את הפתרון הטוב ביותר עבורה, פתרון אשר ישים סוף לבעיות האינסטלציה באזור וייתן לכם שקט נפשי ואיכות חיים גבוה יותר.

 

מהו צילום צנרת? וכיצד הוא נערך?

 

זה פשוט מאוד. האינסטלטור מחדיר אל צנרת הביתית או אל הצנרת השכונתית סיב אופטי שהוא בעצם מצלמה זעירה. המצלמה משוטטת לה ברחבי הביוב ומצלמת את אשר מתרחש בו. בעזרת מסך אשר נמצא בידי האינסטלטור הוא יכול לבחון האם מדובר בתשתית לקוי, בסתימה בחדירת שורשים לביוב או בכל תקלה אחרת אשר גורמת לבעיה.

לאחר צילום הצנרת האינסטלטור יכול להראות ללקוח את הסרטון בכדי להסביר לו את מהות הבעיה, להציע לו פתרון מקצועי ויעיל ובכך בעצם לרכוש את אמונו- כי דבריו מבוססים על הסרטון ואינם נשלפים מהמותן.

צילום צנרת הוא הליך ידוע ונפוץ בקרב אינסטלטורים רבים. עם התפתחות הטכנולוגיה גם ענף האינסטלציה התפתח לא מעט וישנם כלים רבים אשר נכנסו לשימוש בתחום- אחד מהם הוא צילום צנרת בעזרת הסיב האופטי. הסיב האופטי לצילום צנרת בעצם מקל על האינסטלטור במציאת הבעיה באופן מדויק ומונע בדיקות מרובות כמו בעבר אשר היו כרוכות פעמים רבות בפירוק קירות, הרמת רצפות, ופגיעה מיותרת ברכוש של ביובית ברחובות.

 

צילום צנרת-חלק חשוב ומשמעותי בשירות ובפתרון!

 

כאשר הנכם מזמינם אינסטלטור, ודאו כי יש ברשותו את הציוד המקיף לתיקון תקלות וביניהם סיב אופטי לצילום צנרת. כך גם תוכלו להפגין ידע בנושא ולהבהיר כי הנכם יודעים במה מדובר וגם להבטיח לעצמכם שקט נפשי בכך שתראו את סרטון צילום הצנרת ותהיו מודעים לבעיה ולפתרונה.

היו חלק מהתהליך ומהפתרון בכדי לוודא שאכן תקבלו את השירות הטוב, המקצועי והאמין ביותר- כי בסופו של דבר מדובר בנכס השייך לכם, ובמקרים מסויימים במשאבים כלכליים לא מעטים.

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 3

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים