צילום צנרת ביוב

צילום צנרת ביוב

 

בטכנולוגיה של היום, אין צורך לשבור קירות, בכדי למצוא צינור דולף.  באמצעות הציוד המיוחד המשוכלל הוא בדמות של מצלמה שמאפשרת לאינסטלטורים לחדור למערכת הביוב. מצלמה זו הינה יקרה מאוד ומסתובבת על פי הכוון הנדרש. מדובר על צילום צנרת ביוב, אשר הוא הכרחי לבירור התקלה וכן, הצילום יראה את מצב הביוב. גם שורשים בצנרת, ניתן למצוא בביוב ולכן, חשוב לגלות את הבעיה כמה שיותר מהר, בכדי למנוע נזק גדול יותר שיעלה לכם כמובן הרבה יותר.

 

גם נזילות בתוך הדירה או הבית, ניתן למצוא באמצעות מצלמה נוספת שיש בה אינפרה אדום, כך שהיא תחדור לקיר באמצעות הצילום ותגלה את מקור הדליפה. ללא ספק הציוד של האינסטלטורים השתכלל היום והם מבצעים את עבודתם בדיוק רב ובמהירות רבה יותר וכן, הלקוחות אינם מתלוננים על לכלוך ובלגן של בלוקים, חרסינות רבות שנופלים מהקיר. הנזק יהיה נמוך יותר מאשר שבירת קירות שלמים כפי שהיה  נהוג בעבר, בטרם הציוד המשוכלל הגיע לשוק.

 

הדיאגנוזה המדויקת- צילום צנרת...

 

 

ממש כשם שאנו ניגשים לרופא בגלל בעיה בגופנו והרופא שולח אותנו למכון רנטגן לביצוע צילום, בכדי לעלות על הדיאגנוזה האמיתית, כך גם האינסטלטור, יצלם את מערכת הביוב, על מנת למצוא את הבעיה האמיתית באופן מדויק. ללא ספק כלי יעיל זה כמו צילום צנרת ביוב מצילה הרבה אנשים וכן אינסטלטורים שמקצרים באופן משמעותי את זמן העבודה. בזמנו, מציאת הבעיה ללא הכלים המתאימים{ כי הם לא היו קיימים אז}, גרמה להרבה שעות עבודה שהלכו לחינם, בגלל שקשה היה למצוא את הבעיה והאינסטלטור, היה נאלץ להיכנס למערכת הביוב, בכדי לגלות אם יש בה פסולת שמפריעה למים לזרום, או שמדובר בשורש או צינורות סדוקים, מערכת שכבר הבלאי עשה בה שמות וכדומה.

 

יש להתאים את המצלמות לקוטר הצנרת, כך שיוכלו לחדור ולצלם באופן מדויק את המצב בביוב. במידה וישנם שורשים, יש לפזר חומר מיוחד שמקציף את עצמו ומונע מהשורשים לצמוח באזור הביוב, בכל כמה חודשים יגיע האינסטלטור וימרח או יפזר את החומר, כך שלא תהיינה לכם סתימות חוזרות ויהיה צורך שוב בביצוע צילום צנרת ביוב.

 

צילום צנרת- לתפוס את הבעיה בזמן

 

יש אנשים שהם ערניים דיים, בכדי לקרוא לבעל מקצוע כמו אינסטלטור, כך שיבצע עבורם צילום צנרת ביוב. גם כאלה שאינם מוצאים בעיה, יודעים כי ביקורת כזאת, אחת לשנה, תשמור על מערכת ביוב תקינה. הרבה וועדי בתים בבנייני מגורים, מוציאים סכום קבוע כל שנה, לבדיקה של מערכת הביוב. הרבה דיירים בבניין, עשויים לגרום לסתימת הביוב בגלל התנהגות לא נכונה עם מערכת הביוב.

 

אינסטלטור אף יכול לייעץ כיצד להתנהג נכון עם מערכת הביוב ואיך ניתן יהיה למנוע בעיות והוצאות מיותרות בעתיד. במידה ומדובר בבוב של אחת הדירות בבניין שידוע כי מדובר בפסולת המגיע מאותה הדירה, ההוצאות של התיקון, יחולו על הדייר.

 

 

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים