מהי ביובית בעצם

מהי ביובית בגבעתיים?

 

ביובית היא רכב גדול אשר נושא על גבו מיכל ענק שיכול להכיל בתוכו כ20 קוב של נוזל. בעזרת הביובית ניתן לעשות 2 פעולות לשימושים שונים: הסנקת מים בלחץ מאוד גבוה לניקוי והעפת פסולת לא רצויה. בנוסף בביובית ישנה אופציה של שאיבה מהירה ובכמות מאוד גדולה . בעזרת 2 האופציות ניתן לפתור בעיות אינסטלציה קשות.

 

למה משמשת הביובית:

 

 • פתיחת סתימות גדולות במערכת הביוב המרכזית- בעת סתימות חוזרות ונשנות האינסטלטור נעזרת בביובית לשם הסנקת מים בלחץ מאוד גבוהה וזה בכדי לפנות ולנקות את תעלת הביוב ואת הלכלוך אשר חוסם את מעבר המים התקין. באם ניסיון זה לא צלח והסתימה עדיין לא נפתרה לצמיתות, האינסטלטור שואב מהביוב כמות מים גדולה מאוד ויורד אל מעמקי הביוב בכדי לנקות אותו באופן עצמאי. פעמים רבות האינסטלטור נתקל בשורשים אשר חדרו לביוב ויוצרים מעצור ללכלוך אשר חוסם את זרימת המים, במקרה כזה האינסטלטור קוטל את השורשים ולאחר כל זה עורך ניקוי צנרת כללי בכדי להבטיח שלא יתפתחו עוד סתימות בזמן הקרוב וכדי לוודא שזרם המים בביוב תקין.
 • שימוש בביובית לתשתיות ובתי עסק- פעמים רבות משתמשים בביובית לא רק לפתיחת סתימות ולשאיבת מים מהביוב. מפעלים רבים אשר זקוקים להעברת נוזלים כאלה ואחרים ממקום למקום יכולים להיעזר בביובית להשגת מטרה זו. למשל במקרה של חלוקת דלק למגוון תחנות ברחבי הארץ- החלוקה נעשית בעזרת ביובית אשר שואבת לתוכה כמות גדולה מאוד של דלק והסנקתו לבור תת קרקעי בתחנה הרצוי.
 •  הצפות ושיטפונות- בעונת החורך אנו שומעים פעמים רבות על הצפות ברמות שונות שעלולות לגרום לנזקים חמורים, לעוגמת נפש ואף לסיכון חיי אדם. במקרה כזה של הצפה נעזרים בביובית בכדי לשאוב ולפנות כמות מים גדולה אשר חדרה אל תוך בניין, בית, קניון או כל מקום ציבורי ופרטי שלא אמורים להיות בו מים. גם במקרה שההצפה קרתה באמצע הלילה- ניתן להזמין שירותי ביובית 24 שעות ביממה. זהו פתרון מצוין אשר יכול מנוע נזקים רבים לרכוש ולנפש.
 •  

סתימות חוזרות? הצפות? ביובית באשדוד!

 

כמובן שאתם אינכם אינסטלטורים ואתם לא יכולים לדעת בבירור מתי יש להיעזר בביובית ומתי הבעיה יכולה להיפתר בעזרת אינסטלטור בלבד. לכן כאשר אתם מזמינים אינסטלטור דאגו לוודא כי יש ברשותו את כל הציוד המקצועי הכולל בין השאר גם ביובית בכדי לפתור את הבעיה, ולא משנה מה יהיה סדר גודלה.

הזמנת אינסטלטור שאין ברשותו את הציוד הנחוץ עלול לגרום להוצאות מיותרות ולאו דווקא לפתור את הבעיה. לכן, עדיף מלכתחילה להגדיל ראש ולהשקיע באיש מקצוע בעל מוניטין, ניסיון וציוד היקפי מתקדם ומקצועי.

בעיות אינסטלציה שאין באות על פתרונן עלולות להביא בעתיד לבעיות חמורות יותר שפתרונן ידרוש מכם כסף רב ויגרום לאי נוחות מתמשכת.

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 2

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים