מיהו אינסטלטור

מיהו האינסטלטור?

 

אינסטלטור הוא בעל מקצוע אשר עוסק בכל הקשור לצנרות מים, התקנת צנרות מים, וניקוי צנרות מים. בעבר בעל המקצוע היה נקרא "שרברב" והשם אינסטלטור הגיע מלשון המילה "אינסטלציה".

אינסטלטורים בדרך כלל עובדים באופן פרטי והם נחשבים לעובדים עצמאיים. כל אינסטלטור בדרך כלל עובד בסביבת מגוריו. כלומר אינסטלטור בתל אביב בדרך כלל ייתן שירות גם ללקוחות באזור רמת גן, באזור גבעתיים, באזור בני ברק ולעוד ערים באזור גוש דן.

השירותים אשר אינסטלטור פרטי מספק בדרך כלל כוללים: התקנת או החלפת אסלות, התקנת צנרות למקלחת, התקנת צנרות למטבח פתיחת סתימות בכיורים, פתיחת סתימות בשירותים, פתיחת סתימות במקלחות ופתיחת סתימות כלליות אשר משפיעות על מספר אזורים. מעבר לזה האינסטלטור גם מבצע עבודות אשר אינן נמצאות במסגרת הביתית אך משפיעות עליה רבות.

סתימות נוספות שהאינסטלטור מטפל בהם ואינן קשורות לצנרת הביתית אך משפיעות עליה זה לדוגמא סתימות אשר נובעות משורשים אשר חודרים לביוב ונתקעים בהם שאריות לכלוך אשר מפריעות לזרימת מים תקינה.

לאינסטלטור מגוון כלים אשר אינם נמצאים בהישג ידו של אדם פרטי ובעזרתם הוא יכול לפתור סתימות חוזרות או סתימות שאינן נפתרות באמצעות פומפה.

לאינסטלטור מספר שיטות לפתוח סתימות, אינסטלטור מקצועי בוחן קודם את הבעיה ורק כאשר הוא מגיע למסקנה ממה נובעת הסתימה הוא בוחר באיזה כלי עליו להשתמש ומה היקף הבעיה. מקצועיותו של האינסטלטור מאוד חשובה בנושא הזה מכיוון שאדם שהוא אינו מקצועי עלול להסב נזק רב למערכת הביוב והצנרת הביתית. בנוסף, אינסטלטור לא מקצועי יכול לתקן סתימה נקודתית ולקחת כסף רב בעוד הבעיה יכולה להיות רחבת היקף.

 

למה המקצועיות היא במקום הראשון?

 

עקב כל מה שפירטנו, חשוב מאוד לדעת כיצד לבחור אינסטלטור מקצועי, אין להקל ראש בדבר כי אם מתפשרים יכול להיווצר נזק גדול הרבה יותר אשר תיקונו יעלה אחר כך אלפי שקלים ויסב אי נוחות רבה לדיירי הבית.

אנו בחברת המומחים קיבצנו עבורכם שלל אינסטלטורים מקצועיים, מומחים ובעלי ניסיון רב. כל אינסטלטור אשר מופיע ברשימותינו נבחן ונבדק על פי מספר קריטריונים ורק לאחר מכן נכנס למאגר השמות שלנו- בחברת המומחים לא מתפשרים על מקצועיות!

בחברת המומחים תוכלו למצוא מגוון רחב של אינסטלטור בכפר סבא, אינסטלטורים בבת ים, אינסטלטורים בראשון לציון, אינסטלטורים ברמת גן ובעוד מגוון ערים באזור גוש דן. רק הקליקו את איזור מגוריכם וקבלו מגוון רחב של שירותים והצעות רלוונטיות לנושא אשר ברצונכם לפתור (בחלקו השמאלי של האתר).

בנוסף לכל זה, אנו פותחים לפניכם מגוון מאמרים עם מידע חשוב במגוון נושאים, אנו פותחים בפניכם גם פינת שאלות ותשובות בכדי שלפני שתזמינו איש מקצוע תוכלו לקבל קצת רקע על הנושא, לדעת על מה מדובר ובכך אולי להרגיש יותר בטוחים ומעורבים בתהליך- הרי בסופו של דבר מדובר ברכוש שלכם, וזה הדבר הכי חשוב.

'.המומחים לאינסטלציה.'
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 2

תגובות  עבודות אינסטלציה אחרונות

  עוד תמונות מפרוייקטים

  סרטונים מובחרים

  עוד סרטונים

  תחומי התמחות

  מומחים בתחומים שונים